Ekibimiz

Deniz ÖZTAHTACI

Uzman Klinik Psikolog

Psikolog Deniz Öztahtacı lise eğitimini Gaziantep Anadolu Lisesi, Psikoloji Lisans eğitimini 2013 yılında Mersin Üniversitesinde, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde 2017 yılında tezini "Evli Kadınlarda Evlilik Doyumu, Yetişkin Bağlanma Tarzları ve Depresyon Düzeylerinin İlişkisinin İncelenmesi" konusunda yazarak tamamlamıştır. Çalışma hayatına lisans eğitimi esnasında Mersin’de T.C. Kalkınma Bakanlığı’nın 'Çocuğun Dünyası' projesinde stajyer psikolog olarak başlayıp, yüksek lisans döneminde Gaziantep’te özel bir hastanede Psikolog kadrosunda devam etmiştir.

Son 4 yıldır daha çok travmaya maruz kalan bireylerle çalışan Psk.Deniz Öztahtacı 20 Ağustos 2016 Gaziantep Patlamasında Psikososyal Destek Ekibinde 4 ay sahada aktif olarak görev yapmış, toplumsal travmaya maruz kalan bireylere yönelik grup ve bireysel psikoterapi çalışmaları yürütmüştür . Aynı yıl içerisinde Afet ve Acil Durumlarda Psiko-Sosyal Destek Hizmetleri Temel Düzey Müdahale ve İleri Düzey Müdahale Eğitimlerini tamamlamıştır. 2015 yılında Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan almaya başlamıştır. Temel ve beceri kısımlarını tamamladığı bu eğitimlerin şu an süpervizyon sürecindedir.

Çalışma alanları;

  • Bireysel psikoterapi
  • Aile ve boşanma süreci danışmanlığı
Deniz ÖZTAHTACI

Makaleler

Çağın Pandemisi

Çocukların Dijital Medya Kullanması

Okul Hayatı ve Çocuk Psikolojisi

Psikolog Pedagog ve Psikiyatrist Farkları

Beslenme ve Psikoloji

Esse Psikoloji; Çocuk, ergen, yetişkin, çift-aile terapilerinin yapıldığı, kişilik, zeka testleri ve nöro-psikolojik testlerin uygulandığı ruh sağlığı merkezidir.

İletişim Bilgilerimiz

Pancarlı Mahallesi Kermanşah Caddesi No:5 Şehitkamil / GAZİANTEP Telefon:0(530) 865 1558 E-Mail:psikolojiesse@gmail.com
© Copyright 2019 - Esse Psikoloji. Tüm Hakları Saklıdır.