Ekibimiz

Mustafa Batuhan KURTOĞLU

Dr. Kli. Psk. Mustafa Batuhan Kurtoğlu

Öğretim Görevlisi ve Dr.Klinik Psikolog Batuhan Mustafa KURTOĞLU, Gaziantep'te doğdu. Lise eğitimini, 1999 yılında Gaziantep Cumhuriyet Lisesinde, Lisans eğitimini, 2004 yılında Gazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladı.

Kaufman Brief Intelligence (KBİT2) testi uygulayıcısı, Wechsler Nonverbal Yetenek (WNV) testi uygulayıcısı, ASİS Zeka Ölçeği uygulayıcısı ve Wisc-R zeka testi testörü olarak BİLSEM ve Gaziantep Şahinbey Rehberlik ve Araştırma Merkezinde 10 yıl süre ile psikolojik danışman olarak görev yaptı ve Kaygı bozukluğu konusunda çalışmaktadır.

Yüksek Lisans derecesini 2011 yılında Gaziantep Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalından aldı.

2019 Yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora bölümünden mezun olarak Doktor ünvanını almıştır.

Mustafa Batuhan KURTOĞLU

2014 yılından bu yana Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji Doktora Programında, Toplumsal Kaygı Bozukluğu konusunda ki tez çalışmasına devam etmektedir.

Aynı zamanda, 2015 yılından bu yana ise Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Şubat 2018’den itibaren ise ESSE Psikoloji’de kurucu ortak olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Makaleler

Çağın Pandemisi

Çocukların Dijital Medya Kullanması

Okul Hayatı ve Çocuk Psikolojisi

Psikolog Pedagog ve Psikiyatrist Farkları

Beslenme ve Psikoloji

Esse Psikoloji; Çocuk, ergen, yetişkin, çift-aile terapilerinin yapıldığı, kişilik, zeka testleri ve nöro-psikolojik testlerin uygulandığı ruh sağlığı merkezidir.

İletişim Bilgilerimiz

Pancarlı Mahallesi Kermanşah Caddesi No:5 Şehitkamil / GAZİANTEP Telefon:0(530) 865 1558 E-Mail:psikolojiesse@gmail.com
© Copyright 2019 - Esse Psikoloji. Tüm Hakları Saklıdır.