Hakkımızda

Esse Psikoloji Hakkında

Esse Psikoloji Hakkında

“Sağlık, kişinin bedensel, ruhsal ve sosyal tam iyilik halidir.” Dünya sağlık örgütünün bu tanımlamasından yola çıkarak, Esse Psikoloji Merkezi olarak çalışma alanlarında başarıları ile isim yapmış ruh sağlığı uzmanlarımızla birlikte kurumsal ve bilimsel çalışmalarımızla, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına konforunuzu da dikkate alarak kapılarımızı açmış bulunmaktayız.

Esse Psikoloji merkezinde çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile terapileri gerçekleştirilmekte ve danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre uygulanan kişilik testleri, zeka testleri ve nöro-psikolojik testlerle danışanlarımızı bütüncül bir değerlendirme süreci içerisinde değerlendirmekteyiz. Ayrıca danışanlarımızın tedavi süreçlerinde gizlilik ilkesini esas alarak, önyargısız ve iş birlikçi olmak temel ilkelerimizi oluşturmaktadır.

Hayat içinde bazen durup es vermek gerekir. İşte bu es verme sürecinde bizler Esse Psikoloji olarak yaşamınızın geri kalan kısmını sizler için yeni ve farklı bakış açıları kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Şimdi hayata bir es vermenin tam zamanı...

.

Esse Psikoloji; Çocuk, ergen, yetişkin, çift-aile terapilerinin yapıldığı, kişilik, zeka testleri ve nöro-psikolojik testlerin uygulandığı ruh sağlığı merkezidir.

İletişim Bilgilerimiz

Pancarlı Mahallesi Kermanşah Caddesi No:5 Şehitkamil / GAZİANTEP Telefon:0(530) 865 1558 E-Mail:psikolojiesse@gmail.com
© Copyright 2019 - Esse Psikoloji. Tüm Hakları Saklıdır.